Bize Ulaşın
FacebookTwitterYouTube

 HAKKIMIZDA


 
 
NEP Şirketler Grubu’na ait Özül İnşaat Ltd. Şti., 2006 yılında inşaat ve dış ticaret işleri ile iştigal etmek amacı ile Ankara’da kurulmuştur. 

Batıkent’te bir çok konut projesini tamamladıktan sonra Azerbaycan'da Qafqaz Hotel Zincirine ait bircok otel projesinde yer almış, Bazı fabrika ve Qebele Airport Projesini yürütmüştür.

Şirketimiz  ortağı olduğu ENPARK A.Ş. ile birlikte  Beytepe’de Ankara’nın en prestijli projesi olan ENPARK Beytepe ve yeni başlamakta olan ENPARK TOWER Söğütözü projesini gerçekleştirmektedir. Sektörde çalışmalarına hızla devam eden şirketimiz çeşitli semtlerde orta ve lux sınıfta konut, yeni nesil tabir edilen modern ofis projelerini sürdürmektedir. Ayrıca Enpark A.Ş. ile birlikte enerji sektörüne de girmiş olan firmamız faaliyetlerin bu konuda da sürdürme gayretindedir.

Özül İnşaat Şirketi’nin kuruluşundan bugüne öncelikli amacı; orta gelir gurubuna hitap eden ancak lux konutlarda aranan tüm özelliklere haiz; betonarmesi ve kullanılan tüm malzemeler, sistem çözümleri ile içinde oturan kişiye gönül huzuru verecek, enerji verimliliği yüksek, ergonomik, ekonomik, depreme dayanıklı konutlar inşaa etmektir. Bu amaç doğrultusunda orta gelirli halkımıza Batıkentte konut üretirken finansman ihtiyacımızı karşılamak amacı ile diğer semtlerde yüksek gelir gurubuna hitap eden projeler üretmekteyiz.

Lansmanını yaptığımız  ofis projemize adını veren NEP Şirketler Grubu ; ilk olarak  kurucularımızdan Sayın Perviz İsmail Bey’in şirketi NEP ENGINEERING Azerbaycan’da 1993 yılında kurulması ile faaliyetlerine başlamıştır. Bir çok büyük prestijli projeye imza attarken NEP Engineering, NEP Frost, Nep MMC şirketleri ile faaliyetlerini çeşitlendirmiş sonrasında faaliyetlerini Türkiye’de de sürdürmek amacı ile  2010 yılında NEP MÜHENDİSLİK adında Ankara'da bir şirket kurmuştur. NEP firması, Türkiye ve Azerbaycan’da büyük ölcekli projelerde ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, elektrik sistemlerini kapsayan komple Elektro-Mekanik sistem taahhütleri yapmaktadır. 

 
 

 
QAFQAZ Bakü City Hotel QAFQAZ Bakü City Hotel

 

Jale Meyve Suyu İşlemeleri ve Soğuk Hava Depoları En Park Konutları QAFQAZ Sport Hotel

 

Bu web sitesi tanıtım amaçıyla hazırlanmıştır. Özül İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti. Gerektiğinde projede değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ölçümler genel verilere göre belirlenmiştir. Tüm illüstrasyonlar ve görsel malzemeler sadece bilgi amaçlıdır.  

 

 

 

 

 

Copyright © 2014Powered by Bilgeweb